Donki napisał(a):

Wiadomo już jakie bedą krzesełka przy ławkach rezerwowych
|
Jak na razie to nawet samych ławek rezerwowych nie dostarczą. Dowiemy się zapewne kiedy ZIKIT ureguluje kwestię dodatkowych prac.
Co do sektora gości w narożniku S/E, jest tylko jedno przejście łączące narożnik z pozostałą częścią trybuny na kondygnacji 00, przestrzeń oddziela kiosk gastronomiczny i klatka schodowa, narożnik ma też oddzielne wejścia, więc problemu z oddzieleniem kibiców nie będzie. Na kondygnacji +2 robi się problem bo przestrzeń jest otwarta, jednak ustawienie przeszkody między kioskiem w narożniku i klatką schodową nie będzie stanowić większego problemu.
Cytat:
|
@Sami - z tego co pamiętam kiedyś pojawiła się informacja, że tego nie będzie, ale nie jestem pewien na 100%
|
Na zachodniej będą (za nimi są studia TV, komentatorzy itp, kondygnacja +4), na wschodniej nie.