Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9044
Stary 06.04.2010, 11:07
Donki napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo już jakie bedą krzesełka przy ławkach rezerwowych
Jak na razie to nawet samych ławek rezerwowych nie dostarczą. Dowiemy się zapewne kiedy ZIKIT ureguluje kwestię dodatkowych prac.

Co do sektora gości w narożniku S/E, jest tylko jedno przejście łączące narożnik z pozostałą częścią trybuny na kondygnacji 00, przestrzeń oddziela kiosk gastronomiczny i klatka schodowa, narożnik ma też oddzielne wejścia, więc problemu z oddzieleniem kibiców nie będzie. Na kondygnacji +2 robi się problem bo przestrzeń jest otwarta, jednak ustawienie przeszkody między kioskiem w narożniku i klatką schodową nie będzie stanowić większego problemu.
Cytat:
@Sami - z tego co pamiętam kiedyś pojawiła się informacja, że tego nie będzie, ale nie jestem pewien na 100%
Na zachodniej będą (za nimi są studia TV, komentatorzy itp, kondygnacja +4), na wschodniej nie.
Ostatnio edytowane przez PiotrG : 06.04.2010 o godz. 11:46.
Odpowiedz cytując