|
Na Śląsk można zagrać Boguskim i Bułgarem, na boku dać Piotrka Brożka i Małeckiego.
Myślę, ze skład odpowiedni, a Hristov będzie miał kolejną okazję do pokazania się. Jeżeli się nie sprawdzi to out.
Co do meczu z Polonią, bardzo fajnie, ze zdobylismy 3 punkty. Nasz glowny konkurent zwatpliw w przegonienie nas, zostaje nam tylko Lech, który jest mocny, ale to my mamy 4 punkty przewagi i mecz u siebie. Wygranie za 2 tygodnie z nimi daje nam juz praktycznie mistrza.
|