Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 06.04.2010, 10:18
Cytat:
ten z pewnością widział, że to obecnie drużyna grająca największą "padakę" w lidze.
Za to my gramy za*ebiscie
Obie drużyny mocno obniżyły loty, więc trzeba będzie siąść na nich od samego początku, żeby nie mieli nic do powiedzeni. Za Kasperczaka styl Wisły w pierwszych 15 minutach może się podobać! Jest wtedy dużo gry, potem niestety tempo dramatycznie spada. Więc jak nie strzelimy nic do 30, będzie moim zdaniem ciężko.
Odpowiedz cytując