|
Owszem, nie wolno lekceważyć Śląska, podobnie jak każdej innej drużyny. To, że w Chorzowie Mila mógł ustrzelić hat-tricka nie znaczy, że wrocławianie prezentują się dobrze. Na boisku gra 11 piłkarzy, nie jeden. Po drugie, Ruch zagrał słaby mecz. Po trzecie, kto oglądał mecze Śląska na wiosnę, ten z pewnością widział, że to obecnie drużyna grająca największą "padakę" w lidze.
|