Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15325
Stary 06.04.2010, 10:03
Mistel napisał(a):Wyświetl post
Jestem byłym studentem rolniczego. Mam tą plastikową legitymację, i na nią wczesniej kupowałem ulgowe ustawowe. Ale mnie ciekawiło czy normalny też można nabić
Jasne że można,możesz jaki tylko chcesz,mi np nie wiedzieć z jakich przyczyn wyświetla się tylko opcja biletów normalnych a po ulgę mam się niby zgłosić do PSBO
Odpowiedz cytując