Mistel napisał(a):

Jestem byłym studentem rolniczego. Mam tą plastikową legitymację, i na nią wczesniej kupowałem ulgowe ustawowe. Ale mnie ciekawiło czy normalny też można nabić
|
Jasne że można,możesz jaki tylko chcesz,mi np nie wiedzieć z jakich przyczyn wyświetla się tylko opcja biletów normalnych a po ulgę mam się niby zgłosić do PSBO
