Wyświetl pojedynczy post
madenn
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15322
Stary 05.04.2010, 21:45
Mistel napisał(a):Wyświetl post
Mam dziwne pytanie, czy na elektroniczną legitymację studencką można nabić miesięczny miejski normalny, czay do niego muszę mimo wszystko wyrobić KKM?
jak jestes studentem AGH , WSZIB i chyba jeszcze jednej uczelni nie musisz wyrabiać sobie KKM wystarczy legitymacja studencka,
żeby ją aktywować musisz iść do mpk
Odpowiedz cytując