Mistel napisał(a):

|
Mam dziwne pytanie, czy na elektroniczną legitymację studencką można nabić miesięczny miejski normalny, czay do niego muszę mimo wszystko wyrobić KKM?
|
jak jestes studentem AGH , WSZIB i chyba jeszcze jednej uczelni nie musisz wyrabiać sobie KKM wystarczy legitymacja studencka,
żeby ją aktywować musisz iść do mpk