1q2 napisał(a):

|
Jak będzie kasa i odpowiedni ludzie od jej wydania(czyli nie nasz ex trener), to Skorża może mieć konkretny start , tak jak to było u nas.
|
Praktyka życiowa nakazuje się spodziewać więcej tego samego - szkoda Trzeciaka, ale i tak jego pozycja w klubie była słaba, pod nowym DS Skorża będzie musiał kopać dłużej.
Być może uda mu się zbudować dobrą atmosferę i coś na tym ugrać, ale na dłuższą metę myślę, że skończy się to o wiele gorzej niż u nas - w Legii Skorża nie dostanie poparcia kibiców a piłkarze są wyjątkowo słabi mentalnie. Nie ma tam nikogo pokroju Głowackiego czy Sobola, lub choćby nawet takiego Małeckiego albo Brożków - prawie same homogenizowane produkty piłkarskie w typie Gizy cz Iwańskiego.
Do tego jest szansa, że Skorża zatrzyma Grzelaka
