Czarny napisał(a):

|
więc rozmawiajmy o faktach
|
4 punkty są faktem tak jak faktem jest to że Amika gra o klasę lepiej niż my a nie 'nieco lepiej'.Ich najsłabsze mecze w tej rundzie można by porównać z naszymi najlepszymi a tak jak zagrali z Legią, to Wisła ostatni raz w lidze zagrała pewnie jeszcze za Kosowskiego.
To też są fakty, tak jak kolejnym faktem jest to że ostatnia drużyna polskiej ligi , była od nas piłkarsko lepsza.
Ja osobiście był bym bardziej spokojny gdyby było odwrotnie - czyli 4 punkty straty a gra o wiele lepsza.
Jak można przewagę chujową grą szybko stracić - pokazała Amica rok temu - teraz mamy dokładnie taką samą sytuacje z tą różnicą że to my jesteśmy na czele i gramy totalną kichę.
Jak dobrze pójdzie to dojdzie do bliźniaczego meczu - wtedy Amika-Wisła, przy 4 punktach przewagi Amiki - teraz Wisła - Amika przy 4 punktach naszej przewagi
Analogia jest aż nadto widoczna, gdzie po cichu liczę iż nie skończy się to tak dla nas jak dla nich rok temu.