SpoXsteR napisał(a):

wtedy sie okaze kto woli wygrac z Legia / Amika 5-0 w imie straty Mistrzostwa Polski
|
Dokładnie. Już słyszę te lamenty "I na co nam zwycięstwa z Legią i Amicą, MP było najważniejsze"
Jestem zdania, że Skorża przyjedzie tu z Legią, złoi nam dupę, potem na konferencji pomeczowej zachowa się z pełną kurtuazją wobec piłkarzy Wisły i Jej kibiców i pojedzie do Wa-wy, a nam zostanie "trampek w gębie".