Wyświetl pojedynczy post
Pablooo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6566
Stary 05.04.2010, 19:40
HEDu napisał(a):Wyświetl post
no i nie mowie, ze Irek jest az taki słaby, a czy interesuja sie nim te najlepsze kluby we Francji? Przejdzie do nich to pogadamy... i niech tam gra i pokazuje co na niego stać, wtedy ok. A teraz gra w słabym Auxerre gdzie beniaminek Montepellier jest chyba wiceliderem bo tam taki scisk w górze, taki poziom tych najlepszych
Sytuacja jest taka, że zainteresowanie ze strony najlepszym klubów Ligue 1 osobą Jelenia nie jest wyimaginowane i stworzone przez media, tylko mówią o tym otwarcie trenerzy i działacze owych klubów, a sam trener Auxerre twierdzi, że zatrzymanie latem Jelenia będzie bardzo trudne, bo "jest tak dobry". Tam go naprawdę szanują i uważają za świetnego piłkarza. Warto o tym wiedzieć, nim zacznie się pisać bzdury.
Ponadto - widziałeś jak gra Montpellier? Wątpię. A zapewniam, że jest na co popatrzeć.
Odpowiedz cytując