Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6564
Stary 05.04.2010, 19:24
HEDu napisał(a):Wyświetl post
.

no i nie mowie, ze Irek jest az taki słaby, a czy interesuja sie nim te najlepsze kluby we Francji? Przejdzie do nich to pogadamy... i niech tam gra i pokazuje co na niego stać, wtedy ok. A teraz gra w słabym Auxerre gdzie beniaminek Montepellier jest chyba wiceliderem bo tam taki scisk w górze, taki poziom tych najlepszych
ty w ogóle wiesz o czym piszesz?
Jeleniem interesuje sie Olympique Marsylia, Lens, Paris Saint-Germain oraz Aston Villa.
A to "słabe" Auxerre ma szanse na Ligę Mistrzów, a przynajmniej na LE.

macie gadki w stylu jak o Petrescu kiedy odchodził do Unirei: zobaczymy co pokaże...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując