HEDu napisał(a):

.
no i nie mowie, ze Irek jest az taki słaby, a czy interesuja sie nim te najlepsze kluby we Francji? Przejdzie do nich to pogadamy... i niech tam gra i pokazuje co na niego stać, wtedy ok. A teraz gra w słabym Auxerre gdzie beniaminek Montepellier jest chyba wiceliderem bo tam taki scisk w górze, taki poziom tych najlepszych
|
ty w ogóle wiesz o czym piszesz?
Jeleniem interesuje sie Olympique Marsylia, Lens, Paris Saint-Germain oraz Aston Villa.
A to "słabe" Auxerre ma szanse na Ligę Mistrzów, a przynajmniej na LE.
macie gadki w stylu jak o Petrescu kiedy odchodził do Unirei: zobaczymy co pokaże...
