Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6717
Stary 05.04.2010, 18:59
ChomikNH napisał(a):Wyświetl post
Nie popisałeś się widzę tą swoją pewnością oraz analizą , jestem ciekawy ile ludzi Ci zaufało z forum z tym typem ...
Bywa i tak,sry... Nie mamy po 13 lat i nie odpowiadam za to,czy ktos gra odpowiedzialnie czy nie.Człowiek sie myli,a porazki są wkalkulowane w hazard. Jutro tez jest dzien,trzeba bedzie pomyslec zeby to odrobic
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 05.04.2010 o godz. 19:24.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując