ChomikNH napisał(a):

|
Nie popisałeś się widzę tą swoją pewnością oraz analizą , jestem ciekawy ile ludzi Ci zaufało z forum z tym typem ...
|
Bywa i tak,sry... Nie mamy po 13 lat i nie odpowiadam za to,czy ktos gra odpowiedzialnie czy nie.Człowiek sie myli,a porazki są wkalkulowane w hazard. Jutro tez jest dzien,trzeba bedzie pomyslec zeby to odrobic
