Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6561
Stary 05.04.2010, 17:43
Jeśli ktoś pisze, że Jeleń to przeciętny zawodnik, to albo jest ślepy, albo zwyczajnie głupi. Poczekajcie do lipca/ sierpnia, zobaczcie do jakiego klubu pójdzie, a potem managerowi tego klubu, amatorowi, bo przecież Wy wiecie lepiej, zaśmiejcie się w twarz i powiedzcie, że gówno się zna, bo jego nowy nabytek jest słaby.

Niech Lewandowski pójdzie do takiej ligi jak francuska, pogra w takim klubie jak Auxerre i nastrzela bramek takim przeciwnikom, jak np. Bordeaux. Dopóki tego nie zrobi poglądy mówiące o wyższości Lewego nad Irkiem są encyklopedycznym przykładem .......enia smutów. Jest lepszy, bo co? Bo strzela u nas w lidze? A choćby takiej Bruggi ile bramek strzelił? Przypomni ktoś?
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując