koyoot napisał(a):

|
W Lechu tez gra opiera sie na Lewym, jego nie ma to nie ma kto strzelac bramek. Ale roznica poziomu umiejetnosci Jelenia i Lewego jest ogromna.
|
Jelen w 24 występach w reprezenatcji strzelił aż 4 bramki. Za to słabeusz Lewandowski strzelił tylko 6 bramek w 20 meczach. Różnica rzeczywiście jest wręcz nie ogromna a gigantyczna! Jeleń notuje świetne występy w Auxerre bo jest bardzo szybki i ma świetnych asystentów, jakich w kadrze nie mamy. Za 2-3 lata o Jelenie słuch zginie wraz z jego szybkością, bo umiejętności ma przeciętne.