Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6560
Stary 05.04.2010, 17:35
koyoot napisał(a):Wyświetl post
W Lechu tez gra opiera sie na Lewym, jego nie ma to nie ma kto strzelac bramek. Ale roznica poziomu umiejetnosci Jelenia i Lewego jest ogromna.
Jelen w 24 występach w reprezenatcji strzelił aż 4 bramki. Za to słabeusz Lewandowski strzelił tylko 6 bramek w 20 meczach. Różnica rzeczywiście jest wręcz nie ogromna a gigantyczna! Jeleń notuje świetne występy w Auxerre bo jest bardzo szybki i ma świetnych asystentów, jakich w kadrze nie mamy. Za 2-3 lata o Jelenie słuch zginie wraz z jego szybkością, bo umiejętności ma przeciętne.
Odpowiedz cytując