Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 05.04.2010, 17:19
Polonii Warszawa teoretycznie też nie powinniśmy się obawiać a chłopaki się spięły i gdyby nie szczęście byłby remis. Pomimo, że jestem urodzonym pesymistą, nie zakładam, że przegramy we Wrocławiu. Najbardziej prawdopodobny wydaje mi się remis.
What's new?

Odpowiedz cytując