|
Zdziwiłbym się gdyby Lewandowski wybrał inny zespół niż Blackburn. Taka przygoda jak gra w Premier League to chyba marzenie każdego piłkarza. Nawet gdyby miało mu nie wyjść to powinien tam spróbować, a nie pchać się do mafiozów z Italii czy do gebelsów.
|