koyoot napisał(a):

|
Widze ze deliberujecie tutaj nad tym ktory z dwojki Jelen - Lewandowski jest lepszy. Ja odpowiem krotko i obiektywnie. Moim zdaniem o wiele lepszy jest Irek Jelen. Dlaczego wystarczy popatrzec. Lewandowski zyje z podan nie widzialem bramki Lewego zeby to on sobie sam wypracowywal sytuacje. Majac tak swietnych pomocnikow jak Stilic, Krivets i Peszko to nawet Ernest Konon strzelilby tyle bramek co Lewy.
|
Ale pan %(*isz!
A ile Ty byś strzelił przy Xabi Alonso?
Nie chodzi oto że sobie nie wypracowuje, tylko że robi to w dużo słabszej lidze.