Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6557
Stary 05.04.2010, 17:00
Widze ze deliberujecie tutaj nad tym ktory z dwojki Jelen - Lewandowski jest lepszy. Ja odpowiem krotko i obiektywnie. Moim zdaniem o wiele lepszy jest Irek Jelen. Dlaczego wystarczy popatrzec. Lewandowski zyje z podan nie widzialem bramki Lewego zeby to on sobie sam wypracowywal sytuacje. Majac tak swietnych pomocnikow jak Stilic, Krivets i Peszko to nawet Ernest Konon strzelilby tyle bramek co Lewy.

Wystarczy spojrzec na Jelenia. Jelen moim zdaniem to najbbardziej niedoceniony napastnik ostatnich lat. W Wisle Plock cala gra sie opierala na Jeleniu, gdy odszedl rozpadl sie tez ten zespol i ten zespol spadl do drugiej ligi. A Jelen robil roznice bo z nim w skladzie Wisla byla bardzo grozna. W Lechu tez gra opiera sie na Lewym, jego nie ma to nie ma kto strzelac bramek. Ale roznica poziomu umiejetnosci Jelenia i Lewego jest ogromna. Jesli Lewy trafi do dobrego klubu gdzie bedzie mial kto mu podawac bedzie blyszczal, jesli nie, to zniknie jak wiekszosc polskich napastnikow.

P.S. Jelen ma 29 lat nie 25.
Odpowiedz cytując