Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 05.04.2010, 16:59
Kogo jak kogo, ale Śląska nie powinniśmy się obawiać. To obecnie jedna z najsłabszych drużyn w lidze. Gdyby nie zaliczka z jesieni byłoby z nimi bardzo krucho.
Odpowiedz cytując