Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3268
Stary 05.04.2010, 16:54
Damianek_ABG napisał(a):Wyświetl post
A co dokładniej trzeba zrobić. Napisz na priv jak chcesz ;p
Jeden z graczy (najlepiej ten z najlepszym sprzętem i internetem) zakłada host, reszta sie do niego podłącza. Cała filozofia Najlepiej grać w 3-4 osoby. Więcej to za dużo, bo ciężko się zgrać czasowo.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując