Damianek_ABG napisał(a):

|
A co dokładniej trzeba zrobić. Napisz na priv jak chcesz ;p
|
Jeden z graczy (najlepiej ten z najlepszym sprzętem i internetem) zakłada host, reszta sie do niego podłącza. Cała filozofia

Najlepiej grać w 3-4 osoby. Więcej to za dużo, bo ciężko się zgrać czasowo.