Wyświetl pojedynczy post
Damianek_ABG
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3266
Stary 05.04.2010, 16:42
Pawlolek napisał(a):Wyświetl post
Grało się czasami
Ale wymaga to kupy czasu i przynajmniej 3-4 osób do gry, żeby miało to w ogóle większy sens
A co dokładniej trzeba zrobić. Napisz na priv jak chcesz ;p
Odpowiedz cytując