Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Damianek_ABG
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
3266
05.04.2010, 16:42
Pawlolek
napisał(a):
Grało się czasami
Ale wymaga to kupy czasu i przynajmniej 3-4 osób do gry, żeby miało to w ogóle większy sens
A co dokładniej trzeba zrobić. Napisz na priv jak chcesz ;p
Damianek_ABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Damianek_ABG
Znajdź inne posty napisane przez Damianek_ABG