Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6554
Stary 05.04.2010, 15:27
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
HEDu
pokaz mi polskiego pilkarza ktory ostatnio wypracowal sobie tak mocna pozycje w dobrym klubie w dobrej lidze europejskiej
Jelen gdyby nie kontuzje zapewne mialby co sezon 15-20 goli w lidze francuskiej strzelone
nie ma napastnika na swiecie ktory wykorzysta wszystkie setki w kazdym meczu
Irek strzela i podaje, gra ostatnio razem z Niculae i nie gadaj ze jest slabym piłkarzem, on bazuje na szybkosci, gra na lini spalonego takie ma cechy, potrafi podac pilke dobrze, wczoraj fajna asysta z PSG
ja uwazam ze Lewandowski to powinien wyjechac zagranice i okaze sie czy da rade, czy ma mocna psychike i sobie poradzi z nowym otoczeniem itp
jak bedzie zwlekal to moze sie zle skonczyc to dla niego
trzeba zaryzykowac , a nie potem zalowac ze sie nie sprobowalo
Paweł Brożek wybrzydzal, grymasil
watpie ze teraz ma szanse na wyjazd za granice. to on teraz nie ma prawa grymasic,
przegapil dobra okazje do wyjazdu
no tak ale jak mamy oceniac i porownywac 25 letniego Jelenia (kiedy wyjechał) do 21 letniego Lewandowskiego ktory nie wiadomo czy wyjedzie i nie wyjechał. Na razie obaj grali w polskiej lidze wiec tu mozna porownac ich grę, Lewy wypada duzo lepiej.

no i nie mowie, ze Irek jest az taki słaby, a czy interesuja sie nim te najlepsze kluby we Francji? Przejdzie do nich to pogadamy... i niech tam gra i pokazuje co na niego stać, wtedy ok. A teraz gra w słabym Auxerre gdzie beniaminek Montepellier jest chyba wiceliderem bo tam taki scisk w górze, taki poziom tych najlepszych

Odpowiedz cytując