Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3756
Stary 05.04.2010, 15:03
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Grzelak odchodzi z Legii po tym sezonie.Trzeba będzie wysokiego napastnika poszukać.
Teraz to mozna miec watpliwosci czy Grzelak rzeczywiscie odchodzi, wszak Skorza zawsze podkreslal jaki z niego znakomity player jest

Ps. ciekawe czy na pierwszej konferencji uslyszymy, ze Maciek od zawsze marzyl o pracy przy Lazienkowskiej, gdzie u boku mysliwego pobieral swe pierwsze praktyki trenerskie ?
Odpowiedz cytując