Krissu napisał(a):

|
Grzelak odchodzi z Legii po tym sezonie.Trzeba będzie wysokiego napastnika poszukać.
|
Teraz to mozna miec watpliwosci czy Grzelak rzeczywiscie odchodzi, wszak Skorza zawsze podkreslal jaki z niego znakomity player jest
Ps. ciekawe czy na pierwszej konferencji uslyszymy, ze Maciek od zawsze marzyl o pracy przy Lazienkowskiej, gdzie u boku mysliwego pobieral swe pierwsze praktyki trenerskie ?
