glinek napisał(a):

|
No chyba o to, że koleś zaczyna od jakiejś sumki, wyznacza sobie jakiś cel i gra, np. zaczyna od 100zł, wygrywa 110 i potem gra za każdą wygraną sumę, tak mi się wydaje.
|
Po pewnym czasie stawianie całej kasy jest niebezpieczne, i jak przeanalizujesz wszystkie posty tego tematu, to zauważysz że nie zawsze kładzie wszystko, bo niestety wiadac że pare razy sie przejechał. Ale co jak co system jest dość pewny i zaczynając nawet od 20 zł mozna sie po jakimś czasie dorobić troche
