Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5314
Stary 05.04.2010, 13:00
Oczywiscie, ze tak.
Ja wlasnie jestem o to w****iony na Wojtka, bo on nawet nie stara sie poprawic swojej gry. Tzn zakladam ze sie nie stara, bo ocena jego zaangazowania, prob zagrywania lepszych i ciekawszych pilek to PYTA Z WYKRZYKNIKIEM.

Ja nie wymagam od niego odczytania pisma rongorongo, lotu w kosmos, czy nauczenia sie na pamiec calej wikipedii, tylko - AZ! - prostego biegania kolo linii autowej po Pawelka prawicy i 15-20 pilek wstrzelonych odchodzaco w namalowany wapnem prostokat o powiezchni 670m2 !

Bieg, kopniecie, powrot. 90 minut. 11-12km do przebiegniecia. 4 razy w miesiacu. Za kase nieosiagalna dla szarego czlowieka.

Jezeli tego nie potrafi, niech sie zajmie czym innym. Najleiej ogladaniem swierszczykow w autobusach.



Wlasnie widze zapowiedz programu o gosciach co dojechali na rowerach z Watykanu do Pekinu, i przed oczyma staje mi Wojtek zlany potem w 7. minucie meczu.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując