Donki napisał(a):

Tu panuje przekonanie, że PZPN poprostu jest przeciwko Nam
|
No dokładnie może Amico-Lech też truchleje bo przyjeżdża Arka może ktos zostać wykartkowany , może sie boją Gdynian bo wygrali u nas zobaczymy w piątek . Po dobrym meczu zawsze jest słabszy oby
