Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5312
Stary 05.04.2010, 11:03
No ile można się pastwić nad Łobo?Miejcie pretensje do tych,którzy go tu przytaszczyli.On tylko złapał Pana Boga za nogi w postaci super kontraktu w Wiśle.Trudno mieć mu za złe,że gra jak umie.Pewnie niedługo będzie zastosowany wobec niego manewr jak w przypadku Niedzielana-albo szukasz sobie nowego klubu,albo zsyłka do ME.Tylko gdzie znaleźć taki frajerski klub?
Odpowiedz cytując