Boomcha napisał(a):

I 18 punktów do zdobycia w tym mecz z Wisłą, tak?
Nie wiem co w tym śmiesznego, nie graja równo, ale to Lech potrafi zagrać najlepiej w lidze.
Jakby miał taką przewagę to nikt by nikomu racji nie musiał przyznawać. Wisła przywiozła z Warszawy 3 punkty a grała beznadziejnie i gdyby przegrała 1:0 to pretensji by nikt nie miał. Czekali już na 0:0 i końcowy gwizdek. To nie jest drużyna na mistrzostwo.
Jedzą koty?
|
Boomcha, dałeś się niestety nabrać na ten cały, samonakręcający się marketing Lecha. Owszem Lech obecnie jest w nieco lepszej formie, niż na przykład Wisła, ale twierdzenie, że to inna planeta jest naprawdę bardzo śmieszne. To Wisła ma obecnie więcej punktów, więc rozmawiajmy o faktach, a nie o hipotetycznych 18 punktach Lecha. "To nie jest drużyna na mistrzostwo". Na mistrzostwo jest ta drużyna, która zdobędzie więcej punktów w całym sezonie, jeśli ten Lech jest tak dobry jak piszesz, nie powinien mieć z tym większych problemów, póki co w każdym razie
przegrywa z Wisłą. Jeśli za pół roku to Wisła, Legia, czy jakikolwiek inny klub będzie w bardzo dobrej formie, też będziesz pisał o innych planetach? W jakim sensie kibicowsko jest lepszy Lech? Piszesz na podstawie ostatniego meczu, czy na przykład na podstawie ostatnich 10 lat?