|
Będziemy mistrzem lub v-ce mistrzem Polski !!! tak czy siak a to że śmiejemy się ,krytykujemy naszych graczy to właśnie upadek Polskiej Piłki !!! Nie da się tego inaczej wytłumaczyć dlatego ja tam w pucharach każdy wynik w którym ogramy jakiś Bułgarów, Rumunów Greków lub coś w tym stylu uznam za cud. A wszystkim radzę się modlić by nie było nowej Levadii . Tak w ogóle nie wierze że piękne stadiony , Euro 2012 cokolwiek zmienią tu czy gdzie indziej poziom dalej będzie żałosny ... . Pozostaje czekać na nowe pokolenie ale już po rozbiórce komunistycznego PZPNU....
|