Boomcha napisał(a):

|
I 18 punktów do zdobycia w tym mecz z Wisłą, tak?
|
No, fakt, zapomniałem, że Wisła nie ma żadnego meczu do rozegrania

a w meczu z Lechem to się położy na murawie
Boomcha napisał(a):

|
Nie wiem co w tym śmiesznego, nie graja równo, ale to Lech potrafi zagrać najlepiej w lidze.
|
Bo wygrali z Legią 1 : 0

Ja wiem, że Wisła w tym sezonie gra po prostu słabo. Ale fakt, ze Lech ani żadna inna drużyna nie potrafi wykorzystać słabości Wisły mówi sam za siebie. Inni pretendenci do tytułu są po prostu jeszcze słabsi.
Boomcha napisał(a):

|
Jakby miał taką przewagę to nikt by nikomu racji nie musiał przyznawać. Wisła przywiozła z Warszawy 3 punkty a grała beznadziejnie i gdyby przegrała 1:0 to pretensji by nikt nie miał. Czekali już na 0:0 i końcowy gwizdek. To nie jest drużyna na mistrzostwo.
|
To samo można było powiedzieć o Lechu po meczu z Jagą.
Liga i tak wszystko zweryfikuje. Jak Lech wreszcie zdobędzie tego upragnionego 'majstra' to posypię głowę popiołem, ale na tą chwilę twierdzę, że to co próbujesz tu uskuteczniać to demagogia w najczystszej postaci
