Boomcha napisał(a):

|
Lech jest poza zasięgiem każdej drużyny w tej żałosnej lidze w tym momencie a wydaje mi sie, że gra z meczu na mecz lepiej. Widziałem sparing Lecha z Crvena Zvezda przed rundą i byli już wtedy jak zaciśnięta pięść.
|
Tylko, że to nie ma żadnego przełożenia na wyniki.
Lech jest drugi i ma 4 punkty starty do Wisły.
Dodatkowo, śmieszą mnie te zachwyty jak i pomruki wystawiane na podstawie jednego meczu. Fakt Wisła z Polonią zagrała piach, a Lech zagrał świetny mecz z Legią.
Za to ostatni mecz Lecha, jaki widziałem, przeciwko Jagielonii Lech powinien przegrać, bo zupełnie nic nie grał. Dosłownie to samo co Wisła w meczu z Polonią tylko na lepszej murawie.
Wiadomo, że forma zespołu z ostatniego meczu ma jakieś znaczenie, ale pisanie o Lechu jako zespole przewyższającym wszystkie inne w ekstraklasie jest śmieszne. Jakby miał z 5-10 punktów przewagi nad naszym zespołem byłbym skłonny przyznać Ci rację
Nie zmienia to faktu, że chciałbym aby Wisła poprawiła styl w jakim gra, bo smutno się ogląda taką grę momentami.