Wyświetl pojedynczy post
Zarko42
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5303
Stary 05.04.2010, 00:00
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Właśnie, zostawcie Pawełka w spokoju - wszak to bramkarz, który w końcu dał nam spokój i pewność w bramce, szanuje kibiców, przykłada się do gry, podnosi swoje umiejętności i wcale nie zarabia więcej niż przykładowo Sarnat, Piekutowski, Szczęsny, Dolha, Hugues czy Majdan.
lubi specyficznie wyrażać ten szacunek
Odpowiedz cytując