Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#357
Stary 04.04.2010, 22:35
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Przecież Łobo to synonim słowa 'strata'. I co z tego że jest aktywny i uczestniczy w naprawdę wielu akcjach skoro je koncertowo psuje. Przejdzie jednego to się podpala i próbuje przejść następnego. Rezultat = strata. Dobrze przyjmie,obróci się z piłką, zgubi rywala, to zamiast przykładowo ściąć do środka pójdzie do linii i dośrodkuje na pałę.
Czysto technicznie to on jest naprawdę dobry, tylko w parze z techniką kompletnie nie idzie boiskowa inteligencja, przez co on ZAWSZE podejmuje złe decyzje. A już szczególnie w polu karnym, tam to on się staje kompletnym boiskowym impotentem. Trzymać go na boisku to jak grać w 10...
Tak, wszystko to się zgadza - to po prostu słaby piłkarz. Kasperczak wyciska z niego więcej niż Skorża, być może znajdzie mu jakieś sensowne zadania na boisku i ... Tyle. Łobodziński nigdy nie wróci do super formy, bo po prostu nie ma do czego wracać.

Z tym, że na poziomie takiej Polonii Warszawa "Łobo" to może być atut - jeżeli tylko będzie pokazywał się do gry, robił przewagę, ściągał na siebie obrońców. Taka liga.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.04.2010 o godz. 22:43.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując