Donki napisał(a):

Tu panuje przekonanie, że PZPN poprostu jest przeciwko Nam
|
Niestety choroba która zawładnęła drugą stroną Błoń - rozprzestrzenia się.
Tak jak pisałem - jestem za tym by zagrać najmocniejszym składem i nie kombinować, chyba że mecz się tak ułoży, że będzie można sobie pozwolić na zmianę któregoś z obrońców w trakcie spotkania.
Miejmy też nadzieje że Cleber będzie gotowy na Amike - wtedy nawet przy absencji Głowy czy Marcelo, nie powinno być źle.
Natomiast 3 punkty ze Śląskiem to rzecz niezbędna, jeśli chcemy obronić mistrza - Wystarczy spojrzeć na terminarz.
Amika - 2 ciężkie mecze , Wisła i Ruch.
My - Amika,Legia,parchy + być może ostatni mecz z Odrą, który może decydować o ich spadku/utrzymaniu.