Billy napisał(a):

Tak ze Śląskiem trzeba wygrać, jednak cały czas w głowie trzeba mieć właśnie ten bardzo ważny mecz z Lechem. Najlepiej byłoby jakbyśmy szybko zdobyli bezpieczną przewagę i potem spokojnie prowadzili grę do końca bez jakiś niepotrzebnych spięć. Cóż, wszystko w nogach i głowach naszych piłkarzy.
Co do jeszcze sędziego w meczu ze Śląskiem to pewnie dostaniemy jakiegoś Warszawiaka.
|
Mecz ze Śląskiem poprowadzi sędzia zaprogramowany od górnie na pokazanie żółtek zawodnikowi nr. 6 oraz 3 w drużynie Wisły Kraków
