Wyświetl pojedynczy post
Bik
Senior Member
 
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 04.04.2010, 19:55
Billy napisał(a):Wyświetl post
Tak ze Śląskiem trzeba wygrać, jednak cały czas w głowie trzeba mieć właśnie ten bardzo ważny mecz z Lechem. Najlepiej byłoby jakbyśmy szybko zdobyli bezpieczną przewagę i potem spokojnie prowadzili grę do końca bez jakiś niepotrzebnych spięć. Cóż, wszystko w nogach i głowach naszych piłkarzy.

Co do jeszcze sędziego w meczu ze Śląskiem to pewnie dostaniemy jakiegoś Warszawiaka.
Mecz ze Śląskiem poprowadzi sędzia zaprogramowany od górnie na pokazanie żółtek zawodnikowi nr. 6 oraz 3 w drużynie Wisły Kraków
Odpowiedz cytując