Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6506
Stary 04.04.2010, 19:23
studio2 napisał(a):Wyświetl post

Legia jeszcze wroci do walki o mistrzostwo, Ruch tez jeszcze moze wiele namieszac..
Taaa, komplet punktów w Kielcach, Chorzowie i derbach nie jest mozliwy.

P.S. Niektorzy by sie chyba zesrali z zazdrosci, gdyby Lewandowski poszedl za 3-5 mln euro i zrobil przecietna, ale sensowna kariere za granica. Troche pokory. Byl czas jednych, potem drugich, teraz widocznie jest czas pilkarza Lecha..
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując