studio2 napisał(a):

Legia jeszcze wroci do walki o mistrzostwo, Ruch tez jeszcze moze wiele namieszac..
|
Taaa, komplet punktów w Kielcach, Chorzowie i derbach nie jest mozliwy.
P.S. Niektorzy by sie chyba zesrali z zazdrosci, gdyby Lewandowski poszedl za 3-5 mln euro i zrobil przecietna, ale sensowna kariere za granica. Troche pokory. Byl czas jednych, potem drugich, teraz widocznie jest czas pilkarza Lecha..
