Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#356
Stary 04.04.2010, 18:15
rafil napisał(a):Wyświetl post
Nie żebym się czepiał, ale ManU wygrało LM w 1999 r.

Z innej planety to gra Barcelona albo Real Madryt. Lech gra dobrze, stwarza sytuacje i je wykorzystuje. Ma potencjał, ale mówienie, że gra z innej planety to lekka przesada.
ale dla gości, ktorego druzyna nie istnieje a zastapilo ja dysko polo grajace na poziomie juniorow Wisly z 2002 roku Amica gra piłke z innej planety, a Robert L. jest Bogiem :]
Odpowiedz cytując