rafil napisał(a):

Nie żebym się czepiał, ale ManU wygrało LM w 1999 r. 
Z innej planety to gra Barcelona albo Real Madryt. Lech gra dobrze, stwarza sytuacje i je wykorzystuje. Ma potencjał, ale mówienie, że gra z innej planety to lekka przesada.
|
ale dla gości, ktorego druzyna nie istnieje a zastapilo ja dysko polo grajace na poziomie juniorow Wisly z 2002 roku Amica gra piłke z innej planety, a Robert L. jest Bogiem :]