|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline
|
#355

04.04.2010, 17:23
|
Cytat:
|
Nikt nie powinien się zdziwić, jeśli na koniec sezonu okaże się, że Wisła została mistrzem Polski, a Polonia Warszawa spadła z ekstraklasy dzięki bramce strzelonej przez trio: Piątek - kępka trawy - Przyrowski. Jak to mówił Radosław Majdan przed meczem? "Tym razem kiepski stan murawy będzie naszym atutem". Warto dodać, że pierwszy raz w życiu Przyrowski upodobnił się do Artura Boruca. Niestety, polonista nie ma wielkiego potencjału, by w jakikolwiek inny sposób naśladować bramkarza Celtiku. No, może jeszcze przytyć i wytatuować sobie małpę na brzuchu.
|
oraz
Cytat:
|
BOHATEROWIE KOLEJKI: kępka trawy (jeśli kibicujesz Wiśle),
|
by weszło.com
|
|