Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#355
Stary 04.04.2010, 17:23
Cytat:
Nikt nie powinien się zdziwić, jeśli na koniec sezonu okaże się, że Wisła została mistrzem Polski, a Polonia Warszawa spadła z ekstraklasy dzięki bramce strzelonej przez trio: Piątek - kępka trawy - Przyrowski. Jak to mówił Radosław Majdan przed meczem? "Tym razem kiepski stan murawy będzie naszym atutem". Warto dodać, że pierwszy raz w życiu Przyrowski upodobnił się do Artura Boruca. Niestety, polonista nie ma wielkiego potencjału, by w jakikolwiek inny sposób naśladować bramkarza Celtiku. No, może jeszcze przytyć i wytatuować sobie małpę na brzuchu.
oraz

Cytat:
BOHATEROWIE KOLEJKI: kępka trawy (jeśli kibicujesz Wiśle),


by weszło.com
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując