Wyświetl pojedynczy post
Bik
Senior Member
 
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 04.04.2010, 16:37
Markus napisał(a):Wyświetl post
Nie mam żadnych złudzeń, że sędziowie zrobią wszystko, co w ich mocy, aby Wisła grała z Lechem "wykartkowana" i osłabiona. Takich okazji nigdy nie przepuszczają.

Niemniej, nie wolno odpuszczać kadrowo meczu ze Śląskiem i lekceważyć go. I tak nie wystąpi już Sobolewski. Gra bez kolejnych podstawowych zawodników może kosztować Wisłę bezcenne punkty. Nie można myśleć tylko o meczu z Lechem i pod jego kątem kalkulować.

Ze Śląskiem za wszelką cenę trzeba wygrać.
Można zrobić tak że jak mecz się nam ułoży to można przeprowadzić zmiany w obronie, Kasperczak w drugiej połowie zmieniał Łobodzińskiego ,Brożka to teraz w defensywie może tak zrobić byle nie skonczyło sie to zbytnim osłabieniem , nie wiem tu jest problem dla Henia
Odpowiedz cytując