|
Mecz słaby i to każdy widział, co do gry to my póki co słabo gramy jak mamy równą murawę a co dopiero na takim pastwisku (choć pewnie nie jedno pastwisko lepiej wygląda). Cudów się nie spodziewałem i ich nie ma, do końca sezonu musimy ciułać jakoś te punkty i mieć nadzieję że po sezonie coś się zmieni.
Co do Łobo to jak ktoś powiedział problem jest taki że z tych akcji nic specjalnie nie wynikło, brakuje mu odpowiedniego podjęcia decyzji i w odpowiednim momencie.
Paweł Brożek też sobie powinien odpocząć i nie mówię tego złośliwie ale ani drużyna nie ma korzyści a i on sam sprawia wrażenie jakby się męczył na boisku.
I jeszcze jedno, tak obserwuje nasze spotkania i może tylko ja tego nie widzę ale czy my w ogóle oddajemy strzały z dystansu?
|