Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#353
Stary 04.04.2010, 15:59
Wojtas napisał(a):Wyświetl post

Limit szczescia chyba wykorzystany,wiec teraz wiecej pracy nad wykanczaniem akcji ,bo mogl byc remis ,AMika by odrobila i juz bysmy ich mieli na plecach.
Wykańczanie to jeden problem ale kompletna niemoc jeśli chodzi o tworzenie to niestety drugi i o wiele bardziej poważny.

RAFi89 napisał(a):Wyświetl post
I jeszcze jedno, tak obserwuje nasze spotkania i może tylko ja tego nie widzę ale czy my w ogóle oddajemy strzały z dystansu?
Ten element w zasadzie nie istnieje - tak zresztą jak prostopadłe podanie od wybiegającego napastnika(Ba się chyba raz udało na jakieś 4 godziny gry) - Zamiast tego niestety dalej króluje dzida na Brożka, który mimo iż stoi tyłem do bramki , to zazwyczaj ma na plecach 2 obrońców.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 04.04.2010 o godz. 16:30.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując