Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#351
Stary 04.04.2010, 15:45
Ja bym za to cos ma Polonia w Warszawie taka kare im wrypał zeby sie Wojciechowski nie wyplacil,bo to skandal zeby grac na takim pastwisku.

Niestety ale gra Pawla Brozka to jest rozpacz ,az zal mi go ogladac,szkoda ze to sie tak potoczylo ,kontuzja potem granie na siłe ,licze gdzies tam ze kiedys wroci do strzelania bramek ale to juz chyba nie w tej rundzie.


Lobodzinski naprawde przeszedl metammorfoze ,dobrze umie sie zastawic ,czasem cos "szarpnie" w miare dobrze dosrodkuje ,jakby inny zawodnik niz ten Lobo za Skorzy.

Limit szczescia chyba wykorzystany,wiec teraz wiecej pracy nad wykanczaniem akcji ,bo mogl byc remis ,AMika by odrobila i juz bysmy ich mieli na plecach.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując