Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
bbbnba
Senior Member
Od: 09.2008
Offline
#
1
04.04.2010, 15:09
http://lh5.ggpht.com/_TkgJjJoHdwo/S7...0/_G1L3667.JPG
oprawa wczorajszego meczu
Ostatnio edytowane przez bbbnba : 04.04.2010 o godz. 15:13.
Cytat:
wolę przegrać ponownie z potęgą typu Varelenga byleby Lech nie wyszedł z grupy
bbbnba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bbbnba
Znajdź inne posty napisane przez bbbnba