kot napisał(a):

Jaroo1
Dodajmy do tego bilans reprezentacyjny, gdzie na kilkadziesiąt meczy, gole strzelał wyłącznie w sparingach z drużynami pokroju San Marino itp. egzotycznym Singapurom..
|
Żurawski tez przez pierwszych pare lat miał podobne osiągi. Zreszta na 70 pare meczów strzelil chyba ze 20 goli (Lewandowski w 20-6, w Lechu w 62 mezach 36 goli - oczywiscie mozna pisac, ze z ogorkami bla bla bla, ale ja to pisze z perspektywy Legii, gdzie najlepszy Grzelak ma w 77 meczach 11 goli !!!!), a tutaj jest tytulowany przez niektorych legendą, tak wiec..
P.S. Uwazam, ze sobie nie poradzi w Serie A czy w angielskiej/hiszpanskiej. W Serie A dlatego, ze tam graja jednym napastnikiem, w pozostalych, bo jest zdecydowanie za slaby. Moze w lidze niemieckiej albo francuskiej, chociaz tez watpie. Obronca czy pomocnik moga zagrac pare dobrych meczow bez gola i asysty i jakos przemkna bez krytyki. Napastnik nie strzeli w 6-8 meczach gola i jest koniec. U nas Brozek moze od pazdziernika nic nie strzelic, ale tam nikt nie bedzie Lewandowskiemu fundowal dodatkowego czasu. Predzej jakas Belgia czy Austria albo idac tropem Zurawskiego Szkocja.
Co nie zmienia faktu, ze jest to najlepszy pilkarz ligi aktualnie, jedyny dajacy nadzieje na jako taką kariere na zachodzie.
Pisałbys to samo gdyby grał w Wiśle?