Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6481
Stary 04.04.2010, 14:00
Cytat:
Zobaczymy czy nowy medialny obiekt eksportowy znowu sprowokuje naszych stoperów i stanie się katem Wisły. W pucharach Robercik z klubami poważnymi nawet nie pisnął, gdzie obrońcy twardo przeciwstawili się jego prowokacyjnej metodzie gry rękoma, dziwnie tolerowanej przez naszych sędziów ale już nie przez zagranicznych.
Tutaj jako Wislak musze stanac w obronie Robercika
A tak bardziej serio. Ten sezon w pucharach był juz rok temu, byl to pierwszy sezon na arenie miedzynarodowej Lewandowskiego. Moim zdaniem teraz jest o wiele lepszy, chlopak jest młody, rozwja sie i nabiera doswiadczenia. Mysle ze teraz w takich meczach wypadlby lepiej. Pamietacie jak bez Rengifo Lewandowski nie istniał? Teraz to on sam jest kluczowa postacia w napadzie Lecha i sam potrafi cos stworzyc a nie tylko dostac piłke od Rengifo i strzelac. Mysle ze ten chłopak to nadzieja naszej krajowej piłki. Moze zrobic rownie fajna kariere co Kuba- dobrze ze raz na jakis czas chociaz tez nam sie urodza takie talenciki (bo do talentow to im raczej brakuje).
Rozwijajac watek dalej, mysle ze Lewandowski jest w stanie poradzic sobie w klubach zFrancji czy Niemiec. Ale widomo musi chciec i ciagle byc w formie. Pamietam Brozka jak walczył w meczu z Barca jak rowny z rownym z Puyolem. Tamten Brozek moim zdaniem poradziłby sobie tez we Francji i Niemczech. Jednak obecny Brozek nie. Tak samo z Robertem na te chwile uwazam ze dalby rade ale ciekawe jak sie potoczy jego kariera.

Jesli chodzi o mecz z Lechem to juz sie nie moge doczekac. Jak wygramy to pozostanie zrobic tylko kilka kroczkow w strone kolejnego tytułu. Sezon taki sam jak poprzedni. Walka o tytul moze rozgrywac sie do ostatniej kolejki i o ten tytuł walczy kilka druzyn (nie skreslam ani Ruchu ani Legii. W naszej lidze to mozna sobie skreslac w tej chwili z walki o MP zespoly ktore walcza o utrzymanie...)
Jak liga jest taka jest, poziom sportowy tragiczny ale ze to ojczysta liga to emocje sa naprawde duze. Cisnienie rosnie z meczu na mecz oby 17 kwietnia spadło
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując