Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
UniaTarnówZKS1928
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
1550
04.04.2010, 13:46
Bojkot na meczu Hutnik - Kmita. Za 2 tygodnie grają z nami na SS.
Ostatnio edytowane przez UniaTarnówZKS1928 : 04.04.2010 o godz. 13:49.
UniaTarnówZKS1928
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do UniaTarnówZKS1928
Znajdź inne posty napisane przez UniaTarnówZKS1928