Pan Jotka napisał(a):

|
Szczęście sprzyja lepszym ;-). Co do meczu-to chyba była żenada. Nie wiem, bo sektor na Polonii nadaje sie tylko do zaorania. Mamy mecz u siebie z Lechem i jezeli wygramy jestesmy na 100% mistrzami. Lech ma cięzszy terminarz-zwłaszcza Ruch na wyjezdzie, Lubin i Lechie u siebie oraz Śląsk na wyjeździe. Punkty pogubi na pewno. My z kolei poza meczem z Lechem u siebie mamy tylko Legie z trudnych przeciwników. Bo co do żydów sprawa prosta-lanie musi być.
|
W takiej formie jak jestesmy to kazdy mecz bedzie ciezki, naszej gry do Lecha czy Leglej nawet nie ma co porownywac bo te dwie druzyny maja pomysl na gre- wiedza co maja grac, gdzie sie ustawic itp.
Mozemy tylko miec nadzieje ze wciaz bedziemy miec kupe szczescia i dzieki indywidalnym li tylko umiejetnoscia
wygramy majstra i co sie ruszy w przyszlym sezonie bo na poprawe gry tak szczerze w tej rundzie nie licze.