Wyświetl pojedynczy post
xiondz77
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#347
Stary 04.04.2010, 13:45
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Szczęście sprzyja lepszym ;-). Co do meczu-to chyba była żenada. Nie wiem, bo sektor na Polonii nadaje sie tylko do zaorania. Mamy mecz u siebie z Lechem i jezeli wygramy jestesmy na 100% mistrzami. Lech ma cięzszy terminarz-zwłaszcza Ruch na wyjezdzie, Lubin i Lechie u siebie oraz Śląsk na wyjeździe. Punkty pogubi na pewno. My z kolei poza meczem z Lechem u siebie mamy tylko Legie z trudnych przeciwników. Bo co do żydów sprawa prosta-lanie musi być.

W takiej formie jak jestesmy to kazdy mecz bedzie ciezki, naszej gry do Lecha czy Leglej nawet nie ma co porownywac bo te dwie druzyny maja pomysl na gre- wiedza co maja grac, gdzie sie ustawic itp.
Mozemy tylko miec nadzieje ze wciaz bedziemy miec kupe szczescia i dzieki indywidalnym li tylko umiejetnoscia
wygramy majstra i co sie ruszy w przyszlym sezonie bo na poprawe gry tak szczerze w tej rundzie nie licze.
Powód: byk
Ostatnio edytowane przez xiondz77 : 04.04.2010 o godz. 13:50.
Odpowiedz cytując