Wyświetl pojedynczy post
Czarny
Member
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 04.04.2010, 13:25
Co to za nowomowa z tym "majstrem"? O majstrze zawsze mówili kibice Lecha. Nie wiem co to "majster", ale wiem że odkąd zaczęli o nim mówić nie udaje się im go osiągnąć i niech tak zostanie
Odpowiedz cytując