Temat
:
[24. kolejka] WISŁA Kraków - ŚLĄSK Wrocław, sobota 10.04.2010 18:15
Wyświetl pojedynczy post
Czarny
Member
Od: 12.2005
Offline
#
30
04.04.2010, 13:25
Co to za nowomowa z tym "majstrem"? O majstrze zawsze mówili kibice Lecha. Nie wiem co to "majster", ale wiem że odkąd zaczęli o nim mówić nie udaje się im go osiągnąć i niech tak zostanie
Czarny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Czarny
Znajdź inne posty napisane przez Czarny