Nergal napisał(a):

Ten mecz utwierdził mnie w przekonaniu że niestety ale przygotowania do rundy zostały całkowicie spartaczone, nie ma co mówić że odpalimy, że jeszcze troche świeżości łapniemy i będziemy prali każdego jak leci, powiedzmy sobie wprost, my w tej rundzie nie odpalimy. Jedyny atut jaki nam pozostał czyli indywidualne umiejętności zawodników przestaje być naszym atutem na takim klepisku jak wczoraj, brawa za walke i ambicje, szczęście tym razem się do nas uśmiechneło więc jest mimo wszystko fajnie. Oby tak do końca
|
Szczęście sprzyja lepszym ;-). Co do meczu-to chyba była żenada. Nie wiem, bo sektor na Polonii nadaje sie tylko do zaorania. Mamy mecz u siebie z Lechem i jezeli wygramy jestesmy na 100% mistrzami. Lech ma cięzszy terminarz-zwłaszcza Ruch na wyjezdzie, Lubin i Lechie u siebie oraz Śląsk na wyjeździe. Punkty pogubi na pewno. My z kolei poza meczem z Lechem u siebie mamy tylko Legie z trudnych przeciwników. Bo co do żydów sprawa prosta-lanie musi być.