Ten mecz utwierdził mnie w przekonaniu że niestety ale przygotowania do rundy zostały całkowicie spartaczone, nie ma co mówić że odpalimy, że jeszcze troche świeżości łapniemy i będziemy prali każdego jak leci, powiedzmy sobie wprost, my w tej rundzie nie odpalimy. Jedyny atut jaki nam pozostał czyli indywidualne umiejętności zawodników przestaje być naszym atutem na takim klepisku jak wczoraj, brawa za walke i ambicje, szczęście tym razem się do nas uśmiechneło więc jest mimo wszystko fajnie. Oby tak do końca
