Wyświetl pojedynczy post
Nergal
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#345
Stary 04.04.2010, 12:59
Ten mecz utwierdził mnie w przekonaniu że niestety ale przygotowania do rundy zostały całkowicie spartaczone, nie ma co mówić że odpalimy, że jeszcze troche świeżości łapniemy i będziemy prali każdego jak leci, powiedzmy sobie wprost, my w tej rundzie nie odpalimy. Jedyny atut jaki nam pozostał czyli indywidualne umiejętności zawodników przestaje być naszym atutem na takim klepisku jak wczoraj, brawa za walke i ambicje, szczęście tym razem się do nas uśmiechneło więc jest mimo wszystko fajnie. Oby tak do końca
The Apostasy



Odpowiedz cytując